Jdi na obsah Jdi na menu
 


GINKGO GUARANA+Hořčík+Vitamín B6

 

Ginkgo Guarana + Hořčík + Vitamin B6
 
MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ doplněk stravy je speciální technologií získaný standardizovaný extrakt Ginkgo biloby s přesným obsahem učinných, aktivních látek – 24% flavonových glykosidů (látky odpovědné za antioxidační a protisrážlivé účinky) a 6% terpenoidních laktonů (ginkgolidů a bilobalidů, které upravují prokrvení) a tím mohou chránit cévy a nervy.
Dále obsahuje standardizovaný extrakt z Guarany, která je přirodní vitalizér určený k podpoře koncentrace, povzbuzení fyzické výdrže a energie. Hořčík a Vitamín B6 napomáhají snižovat svalové napětí a nervové dráždění a jsou vhodné také k správné funkci svalů, srdce a celého oběhového systému.
Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně.
MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánu včetně končetin, poruchách paměti, soustředění i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání, stresu a hučení v uších.
MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ je vhodný k dlouhodobému užívání pro dobrou duševní i mozkovou kondici a celkovou vitalitu.
 
Díky extra silné koncentraci extraktů užívejte maximálně 1 tabletu obden.
 
OSTATNÍ LÁTKY
Celulóza, sodná sůl karboxymethyl­celulózy, stearát hořečnatý a kyselina stearová, hydroxypropyl­methylcelulóza.
ZÁRUKA
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravovane suroviny, ani BSE.
DÁVKOVÁNÍ
Jako doplněk stravy 1 tableta obden, nejlépe ráno s jídlem. Nepřekračovat doporučené dávkování!
 
UPOZORNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do tří let, ani jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě, nevystavujte vysokým teplotám nad 20 st.a přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí.
 
Datum minimální trvanlivosti do data vyznačeného na obalu.

Objednávka na tel: 606 470 805    101,-Kč

nebo e-mail: mirka-svobodova@seznam.cz